Női kézi NB I: legyőzte a Békéscsabát, harmadik a Siófok

NSO / MTINSO / MTI
2014.10.21. 21:13
A vendég Siófok legyőzte a Békéscsabát a női kézilabda NB I egyetlen keddi mérkőzésén, így feljött a tabella harmadik helyére, és pontszámban beérte a Ferencvárost.

NŐI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ

EUBILITY GROUP BÉKÉSCSABA–SIÓFOK KC-GALERIUS FÜRDŐ 25–32 (11–16)
Békéscsaba, 700 néző. V: Hargitai G., Markó G.
BÉKÉSCSABA: Sipeki, Kovács A., Nyikolajenko 2, SZABÓ V. 3, Glusica 3, Gávai 3, Szögi 2. Csere: Terenyi (kapus), WALFISCH 6, Sári 2 (1), Török 1, Diószegi 2, Tóth S. 1, Borbély Edző: Avar György
SIÓFOK: PASTROVICS, SUCH 7, Szekerczés 3, Wörz 1, Piedade 1, ORBÁN 7 (1), Erdősi 4. Csere: Deáki 1, Németh 1, Szabadfi 1, SZALAI 4, Fauszt 2 (1), Schneider Edző: Vlagyimir Golovin
Az eredmény alakulása: 5. perc: 1–3. 10. p.: 5–3. 16. p.: 7–7. 23. p.: 8–12. 27. p.: 11–14. 37. p.: 14–19. 42. p.: 16–24. 51. p.: 20–26
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 2/2
Avar György: – A Siófok ránk erőltette az akaratát. Nem tudtuk azt a nyugodt játékot nyújtani, amit vártam. Az első félidő huszadik percétől a második játékrész tizedik percéig hitehagyottan játszottunk.
Vlagyimir Golovin:
– A Békéscsaba csak negyedórán át fejtett ki nagyobb ellenállást. Sokkal nehezebb mérkőzésre számítottam. A mi játékunk sem volt tökéletes, de hoztuk a meccset. NŐI KÉZILABDA NB I