Női kézi NB I: könnyed Fradi-siker a Vasas ellen

2017.09.12. 19:23
Ugyan a félidőben még csak öt góllal vezetett, végül 39–22-re győzött az FTC-Rail Cargo Hungaria a Vasas ellen a női kézilabda NB I 2. fordulójában.

KÉZILABDA
NŐI NB I
FTC RAIL CARGO HUNGÁRIA–VASAS SC 39–22 (17–12)

Budapest, Elek Gyula Aréna, 500 néző. Vezette: Felhő, Öcsi
FTC: SZIKORA 1 – Faluvégi 2, VAN DER HEIJDEN 8 (5), Snelder 3, Kovacsics 2, Jovanovics 2, Schatzl 2. Csere: Bíró (kapus), Szekeres, HÁFRA 4, Pena 2, Hornyák 1 (1), LUKÁCS 4, Mészáros 1, MÁRTON 7. Edző: Elek Gábor
VASAS: Győri – Hárs 1, Mester, Kocsis, Katona 2 (1), Németh N. 3, Fekete. Csere: Tzintzis (kapus), HERR A. 6 (4), NÉMETH M. 3, PADOS 4, Becséri 1, Agovics 1, Rózsa, Hansághy, Hanusz 1. Edző: Kovács Péter
Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–1. 16. p.: 7–6. 20. p.: 11–8. 41. p.: 25–13. 53. p.: 32–17
Kiállítások: 4, ill. 16 perc
Hétméteresek: 8/6, ill. 7/5
Elek Gábor:
– Idegesen, kapkodva, helyenként megfelelően védekezve, sokat hibázva hoztuk a kötelezőt.
Kovács Péter: – Volt egy jó első félidőnk, a másodikban sebesség és dinamikai különbség volt a két csapat között, sokat játszottunk emberhátrányban, de sok pozitívumot láttam, ami a jövőben kamatozik.