Női kézi NB I: hozta a kötelezőt a Siófok az újonc ellen

2019.10.13. 21:35
Egy mérkőzést rendeztek vasárnap a női kézilabda NB I-ben: a Siófok tíz góllal (36–26) legyőzte az újonc Szombathelyi KKA-t Répcelakon.

NŐI KÉZILABDA NB I
SZOMBATHELYI KKA–SIÓFOK KC 26–36 (14–19)

Répcelak, 250 néző. V: Hatos, Rózsahegyi
SZOMBATHELY: K. Tomasevics – Jovetic 1, Virág N. 1, I. Mitrovics 3, BANDELIER 7, Csire 1, Mayer Sz. 1. Csere: Gadányi (kapus), VARGA N. 8, Horváth P., Pődör R. 2, Szendrei, Tamási 1 (1), Mayer M. 1. Edző: Marosán György
SIÓFOK: SZIKORA – Böhme 3 (2), Tomori 4, Niombla 6, JEZIC 6, Aoustin 3 (1), Hársfalvi 2. Csere: Such 2, Drabik 2, Wald, Mazák-Németh, Lapos, KOBETIC 8. Edző: Tor Odvar Moen
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 10. p.: 6–9. 17. p.: 6–12. 20. p.: 8–15. 24. p.: 11–17. 36. p.: 15–25. 45. p.: 20–28. 52. p.: 24–32
Kiállítások: 10, ill. 4 perc
Hétméteresek:
3/1, ill. 5/3
Marosán György: –
A Siófok nagyszerű játékkal diadalmaskodott. Ezen a találkozón fel tudtunk készülni az következő fordulókra, és két tehetséges fiatal játékosomnak is lehetőséget tudtam biztosítani.
Tor Odvar Moen: – Küzdelmes, kemény mérkőzést vívtunk a szombathelyiekkel. Volt időszak, amikor fel tudtak zárkózni, de meghajtottuk a mérkőzést, így biztosan tudtunk nyerni. NŐI KÉZILABDA NB I

1. Győr 6 6 189–132 +57 12
2. Debrecen 6 5 1 187–161 +26 11
3. FTC 6 4 2 189–156 +33 10
4. Siófok 7 4 1 2 217–168 +49 9
5. Érd 6 4 2 175–155 +20 8
6. Vác 6 3 1 2 165–164 +1 7
7. Dunaújváros 5 2 1 2 131–131 0 5
8. Fehérvár 5 2 1 2 134–139 –5 5