Női kézi NB I: hét góllal nyert Pesten a Mosonmagyaróvár

2017.01.15. 20:05
A K&H női kézilabdaliga egyetlen vasárnapi mérkőzésén a Mosonmagyaróvár idegenben hét góllal, 29–22-re legyőzte a sereghajtó Kispestet.

K&H NŐI KÉZILABDALIGA
ELIOS KISPEST NKK–MOSONMAGYARÓVÁRI KC 22–29 (9–15)
Soroksár, 300
néző. V: Kékes Cs., Kékes P.
KISPEST: Brunner – Tamás 1, Vadász, Fundák 2, Trizno 2, Polics 2, BALOG B. 5 (4). Csere: Nenezics (kapus), Kosik 2, KISS K. 3, Szerző, Petrovszki 1, Pintér, Balogh V., Bárdi 1, Felső 3. Edző: Béki Nagy Bertalan
MOSONMAGYARÓVÁR: Szemerey – KATONA 4, Dombi 2, Csala 1, KOPECZ 5, Bouti 2, BÍZIK 10 (9). Csere: Wéninger (kapus), Gyimesi 2, Hajtai, Gerháth 2, Bardi 1. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása. 5. perc: 1–3. 15. p.: 7–6. 23. p.: 8–12. 36. p.: 10–19. 45. p.: 15–21. 53. p.: 18–26
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 9/9
Béki Nagy Bertalan:
– Az történt, amire számítottunk, csak az első félidő végén a hitünket is elveszítettük. Szerencse, hogy a második játékrészben sikerült valamit kozmetikáznunk az eredményen.
Varga József: – Küzdelmes mérkőzés volt, az első félidő végén egy hét–egyes szériát produkáltunk, és ez elbírta a második félidei hibáinkat is.K&H NŐI KÉZILABDALIGA