Női kézi NB I: gödörben a Vác, hatgólos fehérvári győzelem

2016.10.01. 19:24
A női kézilabda NB I 4. fordulójában az Alba Fehérvár hazai pályán 31–25-re legyőzte a gödörbe kerülő Vácot.

FEHÉRVÁR
HERR O. 1 – Májer 1, GJORGIJEVSZKA 5, HAJDUCH 4, Bandelier 4, Mendy 3, PELCZÉDER 7. Csere: Sipeki (kapus), Isitate 2, Zsivkovics 3 (3), Piedade 1. Edző: Deli Rita
VÁC Arenhart – NASCIMENTO 8 (3), Soós 3, Temes 2, Helembai 2, Basic, Radoszavljevics 4. Csere: Balog J. (kapus), Sz. Vukcsevics, FARKAS V. 4, Hámori 1, Kácsor 1, Takács Bianka. Edző: Szilágyi Zoltán.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 5—3. 12. p.: 7—5. 18. p.: 10—6. 24. p.: 11—8. 28. p.: 12—10. 34. p.: 17—13. 40. p.: 19—15. 46. p.: 22—17. 52. p.: 26—19. 58. p.: 29—23
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 3/3
Deli Rita:
— A játékosok egytől egyig megdolgoztak azért, hogy ez a mérkőzés így sikerüljön. Nyilván nem volt könnyű két nehéz idegenbeli meccsel kezdeni a bajnokságot. Az edzésmunkában történtek változások, a taktikai utasításokat a lányok betartották, ennek is volt többek között köszönhető a győzelmünk.
Szilágyi Zoltán: — Megérdemelten tartotta itthon a két pontot a Fehérvár. Lélektanilag fontos lett volna számunkra ez a mérkőzés, ám a védekezésünk nem állt össze, főleg az első félidőben nem sikerültek a visszarendeződések. Gödörben vagyunk, de mindent el fogunk követni, hogy kijöjjünk belőle.Bővebben a mai meccsekről itt!