Női kézi NB I: fontos győzelmet aratott a DVSC

2015.02.06. 19:59
Lassan az alapszakasz hajrájához ér a női kézilabda NB I, a DVSC így fontos győzelmet aratott a közvetlen riválisának számító MTK ellen. A két csapat így helyet cserélt a nyolcadik helyen.

NŐI KÉZILABDA NB I
18. FORDULÓ
DVSC-TVP-AQUATICUM–MTK BUDAPEST 30–19 (18–10)
Debrecen, 1
050 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki
DVSC: HORVÁTH-PÁSZTOR – SLAKTA 3, KARNIK SZ. 6, Gorilszka 1, Siska 3, KUDOR 5, KELEMEN 3. Csere: LAJTOS (kapus), SOPRONYI 6 (3), Klikovac 1, Bárány, Szilágyi Á. 1, Varsányi, Marincsák 1, Bohus-Karnik M., Vörös B. Edző: Varga József
MTK: Blazek – Török P. 2, Valovics 1, Wolf 1, Ábrahám 3, Khouildi 1, Balog B. 3 (3). Csere: Ignácz-Pethő (kapus), Barna 3, Horváth D. 1, Fekete B., CSUKA 3, Kovács G., Szádvári 1- Edző: Horváth Attila
Az eredmény alakulása. 5. perc: 4–1. 14. p.: 10–5. 28. p.: 17–9. 33. p.: 20–10. 42. p.: 22–15. 54. p.: 27–17
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 3/3
Varga József:
– Jól felkészültünk az ellenfél játékából, s végig fegyelmezetten, koncentráltan kézilabdáztunk.
Horváth Attila: – Megelégedtünk az elmúlt időszak eredményeivel, majd hamar megadtuk magunkat, így megérdemelten nyert a Debrecen.NŐI KÉZILABDA NB I