Női kézi NB I: dráma – pontot mentett a Mosonmagyaróvár

2016.11.18. 19:58
Nagy izgalmak végén 21–21-es döntetlennel ért véget a Mosonmagyaróvár és a Békéscsaba meccse a női kézilabda-bajnokságban péntek este.

Bő négy perccel a vége előtt a vendég csabaiak 21–19-re vezettek, ám utána már egyetlen gólt sem dobtak. A végén időn túli hetest dobhatott a Mosonmagyaróvár. Bízik Réka nem hibázott, így 21–21 lett a vége.

K&H NŐI KÉZILABDALIGA
8. FORDULÓ

Mosonmagyaróvári KC SE–EUbility Group-Békéscsabai ENKSE 21–21
Mosonszolnok, 350 néző. V: Bonifert, Oláh
MOSONMAGYARÓVÁR: SZEMEREY – Katona, Kiss N., Bouti, Dombi 2, KOPECZ 6, BIZIK 9 (7)
Csere: Stoják, Wéninger (kapusok), Gyimesi 1, Lakatos R. 2, Hajtai 1
Edző: Varga József
BÉKÉSCSABA: TRIFFA – Diószegi, VASZILJEVSZKAJA 5 (4), WALFISCH 3 – Zöldi-Tóth 2, Kovacsevics 2, Gávai 2
Csere: Terenyi (kapus), Glusica 3, Mihálffy 2, Vukajlovics 2
Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 5. p.: 3–0. 11. p.: 5–2. 19. p.: 9–5. 24.p.: 11–6. 35. p.: 12–10. 48. p.: 16–16. 53. p.: 18–19. 57. p.: 20–21
Kiállítások: 6, ill. 12 perc
Hétméteresek: 8/7, ill. 4/4
Varga József: – Az első félidőben szinte maximálisan megvalósítottuk mindazt, amit terveztünk, a második félidőben pedig szinte maximálisan nem. A paprikás befejezés nyomán örülünk az egy pontnak.
Skaliczki László: – 27 éve vagyok az élvonalban, sok mindent megéltem, de ilyent még nem, mint a hazaiak időn túli hétméterese. Mindig tanul az ember, de erre nincs véleményem.