Női kézi NB I: Bulath vezetésével nyert a Veszprém a Szekszárd ellen

2012.03.03. 20:10
A női kézilabda NB I 20. fordulójának szombati mérkőzésén a Veszprém Barabás 18–18-as félidei döntetlen után 35–30-ra legyőzte a Szekszárdot. A bakonyiak Bulath Anita vezetésével szerezték meg a két pontot, a vendégek legjobbja a nyolcgólos Jenőfi Katalin volt.
NŐI KÉZILABDA NB I
20. FORDULÓ
VESZPRÉM BARABÁS KC–SZEKSZÁRD 35–30 (18–18)
Veszprém, 500 néző. V: Kisfalvi, Péli
VESZPRÉM: KISS É. – AZARI 6, MAYER 4, Hornyák D. 3 (2), BULATH 9 (1), Farkas V. 2, FÖLDES V. 4. Cs: Lengyel (kapus), Emberovics 3, Borkowska 1, Juhász G. 3, Szabadfi. Edző: Gyurka János
SZEKSZÁRD: Triffa – Sandra 1, SZEKERCZÉS 5, Fauszt 3, Gulya 1, JENŐFI 8 (3), Vasas 3. Cs: Mészáros (kapus), BORBÁS 5, WEIGEL 4, Kaló. Edző: Kovács Jenő
Az eredmény alakulása. 8. p.: 7–3. 15. p.: 10–9. 20. p.: 13–12. 26. p.: 16–15. 29. p.: 17–17. 38.p.: 24–20. 50. p.: 29–24. 58. p.: 34–29
Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 3/3
Gyurka János: – Nagyon fárasztó sorozaton vagyunk túl, ezért az első félidőben fegyelmezetlenül kézilabdáztunk. Mindig a kötelező a legnehezebb győzelem, ezt is kiküzdöttük.
Kovács Jenő: – Ezúttal is jól játszottunk, ha a második félidőben nincs az a néhány buta hiba, többet kihozhattunk volna ebből a meccsből.