Női kézi NB I: az MTK legyőzte a Vasast

2018.01.28. 17:15
Az MTK négygólos győzelmet aratott a vendég Vasas ellen a női kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Női NB I
MTK Budapest–Vasas SC 24–20
(12–8)
Népfürdő u, 350 néző. V: Paska D., Vastag S.
MTK: TERÉNYI 1 – Slakta 1, KARNIK 5 (1), Dakos, TÓTH E. 7, Termány 3, Szádvári 2. Csere: Hlogyik (kapus), Kovács G., Gorilszka 4 (2), Kuti 1, Barna, Mód, Sallai, Juhász. Edző: Vlagyimir Golovin
VASAS: Győri – Hárs 1, Mester, Hanusz, Agovics 2, KOCSIS Á. 3, Fekete 3. Csere: TZINTZIS (kapus), KUCZORA 6 (3), Németh N., Németh M. 2, Arany 1, Szeberényi, Becséri, Pados 2, Moutsogianni. Edző: Kovács Péter
Az eredmény alakulása. 8. perc: 4–1. 18. p.: 7–5. 24. p.: 9–8. 37. p.: 16–9. 45. p.: 19–11. 55. p.: 22–18
Kiállítások: 12, ill. 12 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 3/3
Vlagyimir Golovin:
– Az idegek harca volt: amikor a második félidő közepén úgy tűnt, hogy simán is nyerhetnénk, akkor sokat hibáztunk, így a végén még izgulhattunk.
Kovács Péter: – Gratulálok az MTK-nak. Női NB I