nemzetisport.hu 2018.04.15 19:43 Frissítve: 2018.04.15 21:56

Női kézi NB I: a Vác nagyon megszórta a Vasast

A Vác 42–30-ra nyert a Vasas vendégeként a K&H női kézilabdaliga vasárnapi mérkőzésén.

K&H NŐI KÉZILABDALIGAVASAS SC–GVM EUROPE-VÁC 30–42 (16–24)
Népfürdő u., 300
néző. V: Marton Zs., Szabó E.
VASAS: Tzintzis – Hansághy 1, Agovics 4 (1), SZECSŐDI 4, Németh M. 3, Kuczora 2, FEKETE B. 6 (1). Csere: Antóni (kapus), Kocsis Á. 1, Becséri 1, Lyngby, Hárs 3, Hanusz, Németh N. 1, Katona L., MESTER 4. Edző: Varga Márta
VÁC: Arenhart – JOVETIC 6, SZAMORÁNSKY P. 6, De Souza 4 (4), LAKATOS R. 6, HÁMORI 5, Szondi 2. Csere: Suba (kapus), KÁCSOR 4, Barján 4, Diószegi 2, Kovács P. 3, Hornyák B., Sziráki, Fabó. Edző: Szilágyi Zoltán
Az eredmény alakulása. 8. perc: 2–5. 13. p.: 7–9. 17. p.: 11–11. 20. p.: 11–15. 23. p.: 15–17. 36. p.: 18–29. 45. p.: 20–35. 53. p.: 26–39
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 4/4
Varga Márta:
– Gratulálok a Vácnak. Az első félidő utolsó tíz percében ellenfelünk gyors indításaival elhúzott, ott el is dőlt a mérkőzés. Ismét léptünk egyet előre, mert gólt már tudunk lőni, csak éppen pontunk nincs.
Szilágyi Zoltán: – Nagyszerű közönségünk idegenben is remek hangulatot varázsolt. Komolyan kellett vennünk a Vasast, az első tizenöt-húsz percben tartotta is velünk a lépést. A folytatásban feljavuló védekezésünknek köszönhetően könnyű gólokat tudtunk lőni, ezekkel meg is nyertük a mérkőzést.

14. Vasas SC 20   1 1 18 439–643 –204   3

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.04.24 15:41:50

Kézilabda nemzetisport.hu

Május 11., Hősök tere. A szurkolók találkozhatnak a Bajnokok Ligája négyes döntőjében szereplő kézilabdasztárokkal, és…

2018.04.21 01:40:15

Kézilabda M. D.

Rangadónak indult, kiütés lett a vége: a vendégek nem tudták megnehezíteni az FTC dolgát.