Női kézi NB I: a Kisvárda kikapott Szombathelyen

2020.01.26. 22:27
A Kisvárda három góllal, 23–20-ra kikapott a Szombathely vendégeként a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

KÉZILABDA
NŐI NB I
SZOMBATHELYI KKA–KISVÁRDA MASTER GOOD SE 23–20 (16–8)
Szombathely, 480 néző. V: Bócz, Wiedemann
SZOMBATHELY: K. TOMASEVICS – JOVETIC 3, Virág N. 1, BANDELIER 8, Szendrei, GORILSZKA 5 (2), Csire 3. Csere: Sipeki (kapus), Pődör B., Horváth P. 1, Mayer Sz. 1, Pődör R. 1. Edző: Marosán György
KISVÁRDA: Pásztor B. – Orbán 2, T. Milosevics, Siska 2, Milanovics-Litre 5, Dudás 1, Habánková 1. Csere: Lajtos (kapus), Rocha 2, Udvardi 1, DOMBI L. 3, Smid 1, Premovics 1, Ihnyeva 1, Szabó N. Edző: Bakó Botond
Az eredmény alakulása. 9. perc: 7–2. 15. p.: 10–3. 20. p.: 13–4. 23. p.: 14–6. 39. p.: 17–12. 50. p.: 20–15 54. p.: 21–17
Kiállítások: 4, ill. 12 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 1/0
Marosán György: –
Az első félidőben minden bejött, amit elképzeltünk. A védekezésünk nagyon jó volt, de támadásban sokat hibáztunk.
Bakó Botond: – Rosszul kezdtünk, érthetetlen passzív volt a játékunk, nem tudtuk felvenni az egy egy elleni küzdelmet. A második félidőre sikerült feljavulnunk. KÉZILABDA