Női kézi NB I: a Győr tíz góllal győzött Budaörsön

2017.02.15. 19:33
A Győri Audi ETO KC 32–22-re győzött a Budaörs vendégeként a K&H női kézilabdaliga 19. fordulójában.

K&H NŐI KÉZILABDALIGA
19. FORDULÓ
BUDAÖRS–GYŐRI AUDI ETO KC 22–32 (9–15)
Budaörs, 918
néző. Vezette: Babicz, Haskó
BUDAÖRS: GYÖRKÖS – Földes K. 1, Hornyák Á. 2, PÁLOS-BOGNÁR 5 (1), Kamuti 1, Zsigmond 3, Mézes 1. Csere: Andrási, Schneck (kapus), Hatala 2, Horváth B. 1, Szabadfi, Ivanics, Karalyos, Kiskartali 2, MALÁTI 4 (1). Edző: Mihály Attila
GYŐR: KISS É. – Knedlíková 4, N. Mörk 3 (1), Groot 2, Broch 1, TOMORI 4, Hársfalvi 1. Csere: AMORIM 6, GÖRBICZ 4 (1), el-Gaui 3, Bódi 2, Puhalák 1, Pál 1 (1), Varga E., Hudák. Edző: Ambros Martín
Az eredmény alakulása: 10. perc: 1–7. 21. p.: 7–11. 28. p.: 9–13. 39. p.: 10–20. 46. p.: 13–24. 51. p.: 15–29.
Kiállítások: 4, ill. 2 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 3/3
Mihály Attila:
– Akkor nyugodtunk meg igazán, amikor nagyobb különbség alakult ki. Voltak játékosok, akik túlságosan tisztelték az ellenfelet, de a küzdőszellemmel nem volt probléma.
Ambros Martín: – Ezt a meccset a jövőre használtuk fel, ez a legjobb edzés. Az ellenfél nagyot harcolt védekezésben, és a támadásban is voltak szép jelenetei, de megmutattuk, hogy mi is tudunk küzdeni.