Női kézi NB I: a Győr kilenc góllal volt jobb a DVSC-nél

2017.03.08. 19:38
Már az első félidőben kialakult a végső, kilencgólos különbség a Győr–Debrecen mérkőzésen a K&H női kézilabdaliga szerdai mérkőzésén.

K&H NŐI KÉZILABDALIGA
16. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–DVSC-TVP 32–23 (19–10)
Győr, 3000
néző. Vezette: B. Pech, Vágvölgyi
GYŐR: Grimsbö – Knedlíková 1, N. MÖRK 7 (1), Görbicz 3 (1), BROCH 4, Amorim 4, Hársfalvi 1. Csere: Kiss Éva (kapus), Groot 4, al-Gaui 4, Bódi 1, Puhalák 3, Pál. Edző: Ambros Martín
DEBRECEN: Horváth-Pásztor – Varsányi 1, Punykó 1, Garbuz 4, Sirián 1, Jezsikava 2, KELEMEN 4. Csere: Lajtos (kapus), Deszpotovics 2, Tóvizi, Marincsák 3, Csáki 4 (3), Siska 1. Edző: Tone Tiselj
Az eredmény alakulása. 9. perc: 7-2. 15. p.: 12-4. 24. p.: 17-7. 27. p.: 19-9. 35. p.: 20-14. 41. p.: 22-15. 48. p.: 25-20. 53. p.: 26-22
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 2/2, ill. 3/3
Ambros Martín:
– Minden mérkőzésünket győzelmi kényszer alatt játsszuk, ezért minden mérkőzés ugyanolyan fontos is számunkra. Kisebb problémák, betegségek nehezítették a napokban a dolgunkat, de így is tudtunk egy újabb lépést tenni céljaink felé.
Tone Tiselj: – Csodálatos csarnokban játszottunk jó mérkőzést a világ legjobbjai ellen. Az első félidő számunkra kevésbé sikerült, de a másodikban feljavultunk, és ez összességében elfogadható eredményhez segítette csapatunkat.