Női kézi NB I: a Győr 14 góllal nyert a Fehérvár ellen

2017.01.10. 19:23
A Győr 36–22-re nyert hazai pályán a Fehérvár ellen a K&H női kézilabdaliga keddi mérkőzésén.

K&H NŐI KÉZILABDALIGA
11. FORDULÓ
GYŐRI AUDI ETO KC–ALBA FEHÉRVÁR KC 36–22 (18–11)
Győr, 2175
néző. V: B. Pech, Vágvölgyi
GYŐR: GRIMSBÖ – Bódi 1, N. MÖRK 8 (1), Groot 5, BROCH 5, Amorim 2, Hársfalvi 2. Csere: Kiss É. (kapus), Görbicz 3, Knedlíková 4, al-Gaui 4, Tomori 2. Edző: Ambros Martín
FEHÉRVÁR: Herr O. – Májer, Djordjievszka 4 (2), Mendy 4, Piedade 4, Bandelier 1, Pelczéder 1. Csere: Sipeki (kapus), ISITATE 5, Hajduch 1, B. Klikovac 1, Rózsás, Kazai 1. Edző: Deli Rita
Az eredmény alakulása. 6. perc: 5–1. 13. p.: 8–3. 18. p.: 12–8. 26. p.: 17–10. 37. p.: 21–14. 43. p.: 25–18. 49. p.: 28–19. 52. p.: 32–20
Kiállítások: 8, ill. 10 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 2/2
Ambros Martín:
– Könnyű mérkőzések nincsenek, a maihoz hasonlókhoz sem érdemes az eredményjelzőt nézni. Voltak pillanatok, amikor hat gólra csökkent az előnyünk, ezt a jövőben ki kell küszöbölnünk.
Deli Rita: – Akadtak biztató momentumaink, ötven percig méltó ellenfelei voltunk a Győrnek. Próbáltuk szorossá tenni a mérkőzést, de az utolsó tíz percben nem éreztem a kitartást.

1. Győri Audi ETO KC 11 11 385–230 +155 22
2. FTC-Rail Cargo Hungaria 10 8 2 313–244 +69 16
3. Érd 9 7 1 1 253–222 +31 15
4. Dunaújvárosi Kohász KA 10 7 3 300–246 +54 14
5. DVSC-TVP 10 5 3 2 283–248 +35 13
6. Ipress Center-Vác 10 6 1 3 277–256 +21 13
7. Siófok KC 10 4 1 5 273–272 +1 9
8. Alba Fehérvár KC 10 4 6 256–262 –6 8