Női kézi NB I: a Debrecen nagy csatában gyűjtötte be a pontokat

2015.03.06. 19:48
A Debrecen izgalmas mérkőzésen 27–26-ra nyert a Mosonmagyaróvár otthonában a női kézilabda NB I 21. fordulójának pénteki játéknapján. A házigazdák a meccs végén időn túli szabaddobással egyenlíthettek volna, de a távoli lövés nem talált utat a kapuba.

MOSONMAGYARÓVÁR:
Petróczi – Kiss K. 1, DAJKA 3, Tóth G. 3 (1), Dombi 3, FRANKOVIC 5, Hajtai. Csere: Mistina (kapus), Kurucz 1, Gyimesi, Tamás 2, Hanczvikkel 4 (3), Filipovics 4. Edző: Róth Kálmán
DVSC: Lajtos – Slakta 1, Karnik Sz. 4 (2), KUDOR 4, KLIKOVAC 4, Siska 3, KELEMEN 6. Csere: Horváth-Pásztor (kapus), Sopronyi 1, Gorilszka, Marincsák 1, Varsányi 3, Szilágyi. Edző: Varga József
Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–2. 10. p.: 6–7. 15. p.: 7–9. 18. p.: 9–10. 23. p.: 13–12. 38. p.: 19–19. 45. p.: 22–22. 49. p.: 23–24. 53. p.: 25–26. 58. p.: 26–27
Kiállítások: 6, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 2/2
Róth Kálmán: – Az idei évben szinte minden kiélezett végjátékú mérkőzésünket egy góllal elveszítettük. Lehet, hogy ez nemcsak fiatal csapatunk tapasztalatlanságát jelenti.
Varga József: – Bármelyik csapat nyerhetett volna a vártnak megfelelő, szoros mérkőzésen. Most nekünk sikerült.NŐI KÉZILABDA NB I