Női kézi NB I: a Budaörs 20 gólt dobott a Győrnek

2016.10.25. 19:44
Bőven belefért, hogy a kulcsember Heidi Löke két gólig jutott (Fotó: gyorietokc.hu)
Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság 6. fordulójában a Budaörs 20 gólt dobott a Győri Audi ETO vendégeként, de a papírformának megfelelően így is nagy különbség alakult ki a két együttes között. A házigazdák az első félidőben 24 gólt szereztek, amit a szünet után 16-tal toldottak meg.

NŐI KÉZILABDA NB I
6. FORDULÓ

GYŐRI AUDI ETO KC–BUDAÖRS 40–20 (24–9)
Győr, 2100
néző. V: Földesi, Halász
GYŐR: Kiss É. – KNEDLIKOVÁ 7, MÖRK 5, Görbicz 5 (4), BROCH 4, Groot 2, Hársfalvi 1. Cs: H. Löke 2, TÓTH G. 6 (1), Varga E., Pál T. 2, Orbán Adrienn 2, Puhalák 3, Hudák 1. Edző: Ambros Martín
BUDAÖRS: Andrási – JUHOS 8 (6), HORNYÁK Á. 6, Zsigmond 2, Horváth B. 1, Ivanics 2, Mézes. Cs: Schneck, Györkös (kapusok), Maláti, Karalyos, Hatala 1 (1), Kiskartali, Ertl, Szabadfi, Kamuti. Edző: Mihály Attila
Az eredmény alakulása. 2. perc: 3–0. 8. p.: 7–2. 16. p.: 12–5. 19. p.: 15–5. 24. p.: 18–6. 42. p.: 30–15. 48. p.: 35–16. 55. p.: 38–19
Kiállítások: 4, ill. –
Hétméteresek: 5/5, ill. 7/7
Ambros Martín:
– Számunkra hasznos mérkőzésen teljesítettük az erre a hatvan percre tervezetteket. Csapatunk komolyan vette a játékot és védekezésben, valamint támadásban is jól teljesített az egész mérkőzés alatt.
Mihály Attila: – Szerettük volna a mérkőzést felhasználni a nekünk fontosabbakra építkezéshez, de ez elsősorban az első félidő gyámoltalansága miatt sikertelen maradt. Fiatal csapatomtól több bátorságra van szükség az eredményesebb helytálláshoz.

1. Győri Audi ETO KC 6 6 201–119 +82 12
2. Dunaújvárosi Kohász KA 5 5 149–105 +44 10
3. Érd 5 4 1 139–121 +18 9
4. DVSC-TVP 5 3 1 1 144–114 +30 7
5. FTC-Rail Cargo Hungaria 5 3 2 156–122 +34 6
6. Ipress Center-Vác 5 3 2 146–129 +17 6
7. Siófok KC 5 2 3 129–130 –1 4
8. Kisvárda Master Good SE 5 2 3 120–132 –12 4