Női kézi NB I: a Bódi, Mörtel, Ábrahám trió Siófokon folytatja - hivatalos

MTI

Öt játékos távozását és három érkezését jelentette be csütörtökön a női kézilabda NB I-ben érdekelt Siófok KC, amely az 5–8. hely valamelyikének megszerzését tűzte ki célul a következő szezonra.

„Három válogatott kézilabdázó is nálunk folytatja a debreceni Mörtel Renáta, a békéscsabai Bódi Bernadett és a veszprémi Ábrahám Szilvia személyében. Az említett játékosokkal kétéves megállapodást kötöttünk” – mondta Takács Zsolt, a klub ügyvezetője, aki hozzátette: sikerült névadó szponzort is találniuk, így a jövőben Siófok KC-Galerius Fürdő néven szerepelnek.

Az egyesület ugyanakkor nem hosszabbította meg a fiatal Hanczvikkel Zsanett és Bognár Adrienn lejáró szerződését. A kapus Scholtz Andrea, a szélső Hosszu Boglárka és a beálló Tóth Zsuzsanna pedig szabadlistára került.

A Siófok a mostani idényben a 9–12. helyért játszik.

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2014.12.06 20:03:15

Kézilabda nemzetisport.hu

Kirívóan pocsék első félidőt produkált a magyar bajnok, a Löwen átrohant az Ortega-csapaton.

2014.12.06 15:32:48

Fordulatos mérkőzésen vezetett is a magyar csapat a szünet után, de a hajrára elfogyott az energia.

2014.12.06 12:04:30

Ilyés Ferencéknek legalább öt góllal meg kell verniük a Kielcét • A Veszprém Mannheimben lép pályára.

2014.11.29 15:37:59

A magyar csapat a hetedik meccsét is megnyerte. Lékai a szünet után még jobban felpörgette a tempót.