Női kézi NB I: 18 perc alatt egy gól, magabiztos váci siker

2015.05.01. 19:37
A Vác idegenben hat góllal megverte a Mosonmagyaróvárt a női kézilabda NB I 9–12. helyért folyó rájátszásának harmadik fordulójában. A mérkőzés tulajdonképpen már a 18. percben eldőlt, amikorra a vendégek a 8–1-es előnyre tettek szert.

MOSONMAGYARÓVÁR:
Petróczi – Tamás, Kopecz, Tóth G. 2, DOMBI 5, Frankovic 3, Hajtai 3. Csere: Mistina (kapus), Kurucz 1, Dajka 1 (1), Gyimesi 1, Filipovics 2, Hanczvikkel 1 (1), Csala 1. Edző: Hlavaty Tamás
VÁC:
BÍRÓ – JOVETIC 6, Tóth E. 2, FARKAS V. 5 (1), Fülöp A. 1, HORNYÁK D. 8 (1), Szondi 2. Csere: Balog (kapus), Hámori 1, Hansághy, Pelczéder, Dakos 1. Edző: Ottó Katalin
Az eredmény alakulása. 5. perc: 1–1. 13. p.: 1–5. 16. p.: 1–8. 21. p.: 3–8. 23. p.: 5–10. 36. p.: 10–13. 40. p.: 11–15. 47. p.: 13–20. 53. p.: 15–22. 56. p.: 18–24
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 6/2, ill. 4/2
Hlavaty Tamás:
– A játék sajnos fejben dőlt el. Ennyi ziccert nem lehet büntetlenül kihagyni. Mínusz háromnál elszalasztottuk a felzárkózás lehetőségét, és kihagytunk négy hétméterest.
Ottó Katalin: – Tanultunk az Óvár ellen a korábbi hibáinkból. Egy átmeneti időszakot leszámítva végig irányítottuk a mérkőzést, és jó egyéni teljesítmények vezettek a győzelemhez. NŐI KÉZILABDA NB I