Női kézi Eb: Lehet, hogy nem ez a legjobb magyar csapat, de nálunk jobbak voltak - Krumbholz

2010.12.09. 00:34
Címkék
Ahogy arról beszámoltunk, a magyar női kézilabda-válogatott 21–18-ra legyőzte Franciaországot az Európa-bajnokságon, a D-csoport második fordulójában.

„Van miért keseregnünk. Támadásban rosszul játszottunk, a magyarok nyitott védekezése mellett nem tudtuk eljuttatni a labdát oda, ahová szerettük volna, és nem akadt vezéregyéniség a csapatunkban. Lehet, hogy nem ez a legjobb magyar csapat, de nálunk jobbak voltak. Középszerűek vagyunk, így nehéz lesz teljesíteni célunkat, a négy közé jutást" – mondta a franciák szövetségi kapitánya, Olivier Krumbholz.

A francia játékosok véleményét ide kattintva olvashatja!

Legfrissebb hírek

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
1 perce

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg

Foci vb 2026
5 perce

Vinícius: Ancelotti tartozik nekem egy ajándékkal, mert nem hitte, hogy fejjel is tudok gólt szerezni

Foci vb 2026
16 perce

Hakimi és Vinícius Júnior lettek a C-csoport 3. fordulójának meccs emberei

Foci vb 2026
25 perce

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét

Foci vb 2026
35 perce

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
1 órája

Carlo Ancelotti: A meggyőző alakítás volt a célunk

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik