Női kézi BL: öt góllal nyert Podgoricában a Kristiansand

2019.04.07. 20:57
24–19-re nyert a norvég Vipers Kristiansand a montenegrói Buducsnoszt Podgorica otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén, így jelentős előnyre tett szert a visszavágó előtt.

Ami a másik két vasárnapi mérkőzést illeti.

A címvédő Győri Audi ETO KC hét góllal is vezetett, ám csak eggyel, 29–28-ra nyert a dán Odense otthonában.

Az FTC-Rail Cargo Hungaria Érden 29–26-ra kikapott a Rosztov-Dontól.

KÉZILABDA
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Vipers Kristiansand (norvég) 19–24 (8–10)
Odense HC (dán)–Győri Audi ETO KC 28–29 (13–18)
FTC-Rail Cargo Hungaria–Rosztov-Don (orosz) 26–29 (13–14)

Legfrissebb hírek

A Tatabánya és a Szeged is szabadkártyát kért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájába

Kézilabda
2026.06.17. 17:18

Katalán ünnep Kölnben, a Barca nyerte meg a férfi kézilabda BL-t

Kézilabda
2026.06.14. 19:43

A Magdeburg nem bízta a véletlenre, simán megnyerte a bronzmeccset a férfi kézi BL-ben

Kézilabda
2026.06.14. 16:40

A Füchse Berlin az év meccsén ejtette ki a címvédőt a BL négyes döntőjében

Kézilabda
2026.06.13. 20:26

Jön a négyes döntő a férfi kézilabda BL-ben: mind a négy csapatnak reális esélye van a győzelemre

Kézilabda
2026.06.13. 09:24

Bosnyák bírók vezetnek a Győri Audi ETO KC-nek a női kézi BL elődöntőjében

Kézilabda
2026.05.20. 14:04

A férfi kézi BL elődöntőjében megismétlődik az elmúlt két finálé párosítása

Kézilabda
2026.05.12. 15:35

Mennyire van messze az elittől a Szeged és a Veszprém?

Kézilabda
2026.05.09. 08:42
Ezek is érdekelhetik