Női kézi BL: Szűcsék az utolsó percekben fordítottak otthon

2015.04.04. 18:50
A Larvik 29–26-ra nyert a Thüringer HC otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén. A norvég csapatban Nora Mörk 12 gólt szerzett.

A HCM Baia Mare nagy csatában, a mérkőzést az utolsó percekben megfordítva győzte le két góllal a Dinamo Volgográdot. A nagybányai csapatban Szűcs Gabriella egy gólt szerzett.

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉSEK

Thüringer HC (német)–Larvik (norvég) 26–29 (11–14)
Gólszerzők: Mietzner, Schmelzer 5-5, Engel, Huber 4-4, Jakubisová, Sznopova 3-3, Luzumová, Snelder, ill. N. Mörk 12, Koren Riegelhuth 4, A. Hammerseng-Edin, G. Hammerseng-Eding 3-3, Frafjord, Wojtas 2-2, Breivang, Sa. Solberg, Sulland
HCM Baia Mare (román)–Dinamo Volgográd (orosz) 25–23 (11–12)
G: Lobacs 5, Abbingh, Do Nascimento, Marin 4-4, Ardean Elisei, Herrem 2-2, Buceschi, Davigyenko, Makejeva, Szűcs G., ill. Kocsetova 7, Akopian 6, el-Gaui 4, Fanina 3, Dmitrijeva 2, Gace 1