Nycke Groot kapta a legtöbb szavazatot, így ő lett a forduló legjobb játékosa a női kézilabda Bajnokok Ligájában. A Győri Audi ETO KC irányítója – aki a nyáron távozik a magyar csapattól – nyolc gólt szerzett a CSM Bucuresti ellen idegenben megnyert mérkőzésen, amivel a találkozó legeredményesebbje volt.
Legfrissebb hírek

Női kézilabda BL: jövőre megváltozik a lebonyolítás
Kézilabda
2026.06.13. 19:35
Ezek is érdekelhetik






