Női kézi BL: Bulatovics-parádé, már a Vardar sem veretlen!

2017.02.26. 19:23
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 4. fordulójában az Esbjerg 22–21-re legyőzte a Midtjyllandot a dán derbin. A hazaiaknál a svéd Jenny Alm, a vendégeknél a norvég Veronica Kristiansen szerzett hét gólt.

Az Esbjerg 14–11-re vezetett az első félidőt követően, és bár a Midtjylland 5–0-s sorozattal fordított a szünet után, a hazaiak 17–18 után egy hasonló szériával eldöntötték a meccset.

A Vardar Szkopje Buducsnoszt Podgorica elleni rangadóján lényegesen nagyobb volt a góltermés, a felek már a szünetben 33-szor voltak eredményesek.

A Ferencvárostól nagy zakót kapó Buducsnoszt a 14 gólos Katarina Bulatovics remeklésének köszönhetően vette el a Vardar veretlenségét – utolsóként a szkopjeiek is megtapasztalhatták a vereség ízét az idényben.