Női kézi BL: 8 hónapig megjárta a poklot, most 2 góllal mutatkozott be a Fradiban

2019.02.24. 07:37
A női kézilabda Bajnokok Ligájának 2. csoportjában a negyedik helyen álló FTC a csoport utolsó helyén szomorkodó német Thüringer HC ellen minimális győzelemmel két pontot szerzett, és bejutott a legjobb nyolc közé. A találkozó után azzal a montenegrói Bobana Klikovaccal beszélgetett az NSO Tv stábja, aki bár nyáron igazolt a Ferencvárosba, térdsérülése miatt csak most mutatkozhatott be a zöld-fehérek színeiben, rögtön két góllal.

Bobana Klikovac elmondta: nagyon jól érezte magát a mérkőzésen az atmoszféra, a bemutatkozás és a győzelem miatt is.

„Úgy gondolom, hogy ebben az atmoszférában győzelmet vártunk el magunktól. Persze tudtuk, hogy nagyon nehéz lesz. Aztán az utolsó percekben majdnem elveszítettük a győzelmet, mert szerintem a lányok nagyon elfáradtak ezen a meccsen, amin egyébként nagyon jól játszottak.”

A montenegrói beálló arról is beszélt, hogy korábban mindig izgatottan lépett pályára a Ferencváros ellen a különleges szurkolói miatt.

Videónkból az is kiderül, mennyire nehezen élte meg a nyolc hónapig tartó sérülését, illetve Elek Gábor vezetőedző is elmondta róla véleményét.

Klujber: A végén már ütöttünk, vágtunk mindenkit

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
KÖZÉPDÖNTŐ, 4. FORDULÓ
2. CSOPORT

FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–THÜRINGER HC (német) 30–29 (17–12)
Érd, 2200
néző. V: Dzaferopulosz, Betmann (görögök)
FTC: Bíró B. – LUKÁCS V. 5, MÉSZÁROS R., Háfra N. 3, Horváth D., KOVACSICS 5 (1), Schatzl Nadine 2. Csere: Szemerey (kapus), Pena 3, KLUJBER 9 (4), Klivinyi, B. Klikovac 2, Márton G. 1. Edző: Elek Gábor
THC: Giegerich – Jakubisová, STOLLE 6, Luzumová 6 (3), Schmelzer 1, BÖLK 5, SZAZDOVSZKA 4. Csere: Zimmerman (kapus), Huber 3, Mazzucco 3, N. Müller 1, Großmann. Edző: Herbert Müller
Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–1. 7. p.: 4–4. 14. p.: 6–7. 16. p.: 9–7. 24. p.: 13–8. 36. p.: 19–16. 43. p.: 24–18. 49. p.: 28–22. 52. p.: 30–25
Kiállítások: 4, ill. 12 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 5/3