Férfi kézilabda NB I: Egerben is nyert a Tatabánya

2015.11.11. 18:09
A Tatabánya nyolc góllal győzött a sereghajtó, újonc Eger otthonában a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
16. FORDULÓ, előrehozott mérkőzés

EGER SBS ESZTERHÁZY–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 23–31 (10–16)
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok, 600
néző. V: Bán, Szloska
EGER: Radulescu – Vancsics 1, Kocsis Cs., Bajorhegyi, Dobó 5, TAKÁCS 2, Iváncsik Á. Csere: Kovács J. (kapus), SZABÓ P. 4 (2), SZŰCS 4, Kiss G., Padla 5 (1), Lezák, Szilágyi D. 2, Menyhárt, Zelei. Edző: Rosta István
TATABÁNYA: Mijatovics – Vaskó 3, Krszmancsics, JUHÁSZ Á. 4, SZÖLLŐSI 2, BODÓ 7, Vujovics 6. Csere: Borbély (kapus), KATZIRZ 2, DÉNES J. 1, Mazak, Diaz 2, Lele 2 (1), Crnoglavacs 2, Törő, Gábor. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3. 12. p.: 4–8. 18. p.: 5–10. 24. p.: 7–15. 36. p.: 12–20. 42. p.: 14–22. 48. p.: 17–23. 54. p.: 20–26
Kiállítások: 12, ill. 6 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 3/1
Rosta István:
– Gratulálok a kiváló erőkből álló Tatabányának. Ők is mennek a maguk útján és mi is.
Vladan Matics: – Jó védekezés kellő alapot szolgáltatott. Ez önbizalmat hozott a támadójátékunkban is.FÉRFI KÉZILABDA NB I

1. Pick Szeged 12 11 1 390–301 +89 22