Férfi kézi NB I: a legvégén mentett pontot a Cegléd

2017.03.10. 19:43
A Cegléd hazai pályán 24–24-es döntetlent játszott a Balmazújvárossal a férfi kézilabda NB I 19. fordulójában.

A tabella 9. helyén álló hazai csapat a félidőben kétgólos előnyben volt a Balmazújváros ellen. A vendégek a szünet után fordítottak, végül a ceglédiek két másodperccel a vége előtt, büntetőből mentették döntetlenre a mérkőzést.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
19. FORDULÓ
CEGLÉDI KKSE–BALMAZÚJVÁROSI KK 24
24 (13–11)
CEGLÉD:
PALLAG – Hódi 1, Borsos 1, ANDJELICS 8 (2), TÓTH N. 3, RADOVICS 5 (3), Perisics 1
Csere: Bősz (kapus),Bíró 2, Szabó B., Megyeri, Müller, Lászlai 3
Edző:
Nagy Károly
BALMAZÚJVÁROS:
PAUL 1 – KEKEZOVICS 4, Bali 2, István, Hanták 4 (3), Sztojanovics, Tomics 1
Csere: Pásztor (kapus), Vranac 2, Rasics 2, Temesvári 2, Simovics, Mateo, MARTINEZ 4, Jordan 2
Az eredmény alakulása.
6. perc: 2–2. 11. p.: 4–4. 23. p.: 10–8. 27. p.: 13–10. 38. p.: 16–12. 50. p.: 21–16. 55. p.: 21–19. 57. p.: 21–21
Kiállítások:
10, ill. 8 perc
Hétméteresek:
4/4, ill. 4/3
MESTERMÉRLEG:
Nagy Károly:
Elég nehéz meccs volt. Nagyon örülök, hogy a második félidőben jobban tudtunk játszani és kis szerencsével szereztünk egy pontot is.
Magi Serra:
– Kevesen voltunk, elfogyott a játékos anyagunk, már hetek óta sújt bennünket ez az átok. Eleve Grbovics nélkül álltunk fel és az elő félidőben még Borsost is elvesztettük, ami mindent felborított, amit elképzeltünk erről a meccsről. A végjátékot már nem bírtuk...

1. Telekom Veszprém 20 19 1 634–452 +182 38
2. MOL-Pick Szeged 18 18 611–394 +217 36
3. Grundfos Tatabánya KC 18 13 2 3 473–436 +37 28
4. Balatonfüredi KSE 19 10 1 8 490–467 +23 21
5. CYEB Budakalász 18 10 8 433–461 –28 20
6. Csurgói KK 17 9 2 6 444–406 +38 20
7. Ceglédi KKSE 18 6 3 9 435–469 –34 15
8. Sport36-Komló 19 5 5 9 456–507 –51 15