Férfi kézilabda EHF-kupa: kettős győzelemmel jutott tovább a Tatabánya

MTI MTIMTI MTI
2010.11.27. 19:45
Bejutott a férfi kézilabda EHF-kupa legjobb 16 csapata közé a Tatabánya, amely az egy hete idegenben aratott 25–23-as sikert követően szombaton hazai pályán 29–21-re nyert a bosnyák Banja Luka ellen.
FÉRFI EHF-KUPA
A 16 közé jutásért, 2. mérkőzés
Carbonex KC–RK Borac Banja Luka 29–21 (13–11)
Tatabánya, 900 néző. V: Nielsen, Lorentzen (dánok)
TATABÁNYA: SZENTE – Harsányi, Diaz 4, Pordán 1, LELE 6, HALÁSZ 6, Kekezovic. Csere: Melus (kapus), Kiss Á. 3, SZABÓ GY., Kanyó Á., Urban 1, SUTKA 7/2, Dénes 1. Edző: Debre Viktor, Kanyó Antal
BANJA LUKA: BLAZEVIC – Melic 3, Panic 3, MIKIC 6/5, HALILBEGOVIC 7, Pucarevic, Vranjes. Csere: Dejanovic (kapus), Malic, Garic, Prsalko, Sabljic 2, Karacic, Ilic. Edző: Dragan Markovic
Az eredmény alakulása: 8. p.: 2–3. 10. p.: 2–5. 20. p.: 7–7. 24. p.: 10–8. 35. p.: 17–12. 42. p.: 20–14. 42. p.: 20–14. 52. p.: 24–19
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 5/5.
Debre Viktor: – Nem volt könnyű mérkőzés. A második félidőben felőröltük az ellenfelet, de az egész mérkőzésen jól védekeztünk.
Dragan Markovic: – A tapasztalat győzött ma. Akadtak kimondottan jó időszakaink, de nem volt elég belőlük. Gratulálok a Tatabányának, és köszönjük a professzionális fogadtatást.
Tatabánya, 900 néző.  V: Nielsen, Lorentzen (dánok)