Férfi kézi NB I: továbbra is hibátlan a címvédő Veszprém

2016.08.30. 20:01
A címvédő Telekom Veszprém az ötödik összecsapását is megnyerte a férfi kézilabda NB I 2016–2017-es szezonjában. Xavier Sabaté csapata ezúttal a Balmazújvárost győzte le.

A Veszprém a félidőben már 17–8-ra vezetett, végül 40–17-re nyert a Balmazújváros ellen.

Mint ismert, a veszprémiek nemzetközi kötelezettségeik miatt hozták előre több összecsapásukat.

néző. Vezette: B. Pech K., Vágvölgyi M.
VESZPRÉM: ALILOVIC 1 – Gulyás 4, Ancsin 4, NILSSON 5, Ligetvári 4 , Milasevic 1, Iváncsik 2. Csere: Szél (kapus), GYENE 4, KOPLJAR 4, Aflitulin 3 (1), Füzi 3, Schmid, Fekete 1, Kristóf 2, Sliskovic 2. Edző: Xavier Sabaté
BALMAZÚJVÁROS: Paul – Balda 2 (1), Vakinovic 1, BALÁZS 4, Simovic, BALI 3, Kekezovics 2 (1). Csere: Bagi, Pajkó (kapusok), Temesvári 1, Vranac 2, Hanták, István 2, Gyimesi. Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása: 17. perc: 11–1. 23. p.: 16–3. 33. p.: 20–9. 50. p.: 30–17
Kiállítások: 4, ill. 0 perc
Hétméteresek: 1/1 ill. 4/2

1. Telekom Veszprém 4 4 138–79 +59 8
2. Váci KSE 0 0–0 0 0
2. SBS Eger Eszterházy 0 0–0 0 0
2. Orosházi FKSE 0 0–0 0 0
2. MOL-Pick Szeged 0 0–0 0 0
2. Grundfos Tatabánya KC 0 0–0 0 0