nemzetisport.hu 2016.05.22 20:00 Frissítve: 2016.05.22 21:02

Férfi kézi NB I: Tatabánya-sikerrel zárult a bajnokság

A férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának záró mérkőzésén a bronzérmes Tatabánya ötgólos győzelmet aratott a hatodikként záró Vác felett.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 10. FORDULÓ
Vác–Tatabánya 22–27
(15–13)
Vác, 300 néző. V: Felhő, Öcsi
VÁC:
TÓTH M. – Vasics 3, Asztrasapkin 5 (1), Pál 4, Vucsicsevics 1, PAVLOVICS 6 (1), Popovics 2 (1). Csere: Csisztabajev, Munkácsi, Terenyi, Czene 1, Császár F., Tyiskov, Fekete D. Edző: Zsiga Gyula
TATABÁNYA: Mijatovics – Vaskó 1, Szöllősi Sz. 4, Dénes 1, Krszmancsics 1, Bodó 4, Vujicsics 1. Csere: BORBÉLY (kapus), CRNOGLAVAC 5, Pásztor Á. 3 (1), Törő 3, Juhász Á. 1, Díaz, Katzirz, Harsányi 3 (1). Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 13. p.: 9–4. 23. p.: 14–9. 41. p.: 18–17. 48. p.: 18–21. 56. p.: 21–25
Kiállítások: 10, ill.10 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 4/2
Zsiga Gyula:
 Játékosaim ismét erejük végéig küzdöttek, ez újra a második félidő közepéig volt elegendő. Sajnálom, hogy sérülések miatt a rájátszásra elfogytunk, de újoncként így is várakozáson felül teljesítettünk.
Vladan Matics: – A felkészült, nagyon korrekt hazaiak elleni sikerrel győzelmi keretbe foglaltuk a bajnokságot. A bronzéremért köszönet illeti játékosainkat, szurkolóinkat és vezetőinket.

6. Váci KSE 10 1 9 220–310 –90  2

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.09.23 11:58:45

Kézilabda HATÁR DÁVID

A Nantes elleni vereség után jó játékkal javított a BL-ben Carlos Pastor csapata.

2017.09.23 16:02:06

Kézilabda nemzetisport.hu

A németek elhúztak a második félidőben, de a szenzációs Lékai és Nagy vezérletével fordított a Veszprém.

2017.09.17 18:55:36

Hiába kezdett jól a Szeged, végül simán kikapott a francia csapat otthonában.

2017.09.16 17:10:44

A szünetben még vezető szlovén csapat az utolsó tíz percre teljesen elkészült az erejével.