Férfi kézi NB I: pontot szerzett a Tatabánya Csurgón

2013.10.09. 20:00
A Pick Szeged elleni vereséget leszámítva a bajnokságban eddig hibátlanul menetelő Csurgói KK hazai pályán veszített pontot a férfi kézilabda NB I-ben: Imre Vilmos csapata a Tatabányával játszott végig kiélezett meccset, és végül 26–26-os döntetlennel zárt. A pontszerzés következtében a Tatabánya továbbra is veretlen az NB I-ben.

CSURGÓ:
Wyszomirski – Nagy M., LELE 8 (5), PUHOVSZKIJ 5, Oláh 1, Aguirrezabalaga 3, Szöllősi Sz. 1. Csere: Palla (kapus), Herbert, Gazdag 3, Borsos, Pordán 3, Vadkerti, Országh, Radenovics, Golubovics 2. Edző: Imre Vilmos
TATABÁNYA:
Szente – Pásztor, BODÓ 9, Harsányi 5 (3), Mazák 3, NENADICS 4, Djukics 1. Csere: Paul (kapus), Kiss Á., Kaló 3, Dénes, Rossoni 1, Juhász, Nagy Sz., Bartók, Nagy Á. Edző: Debre Viktor
Az eredmény alakulása.
6. perc: 3–2. 11. p.: 6–4. 18. p.: 8–8. 24. p.: 10–12. 26. p.: 12–14. 35. p.: 15–16. 39. p.: 16–19. 45. p.: 20–20. 56. p.: 26–24
Kiállítások:
12, ill. 8 perc
Hétméteresek:
6/5, ill. 4/3
Imre Vilmos:
– A szegedi negatív teljesítményünk bennünk maradt, rányomta bélyegét a játékunkra. Kapusaink nem védtek jól és a támadójátékunk is gyenge volt. Megérdemelten szerzett pontot a Tatabánya.