Férfi kézi NB I: otthon nyert a Balmazújváros

2015.10.17. 19:58
A Balmazújváros 25–20-ra nyer otthon a PLER ellen a férfi kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
10. FORDULÓ

KŐNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROSI KK–PLER-BUDAPEST 25–20 (10–10)
Balmazújváros, 550
néző. V: Horváth P., Marton
BALMAZÚJVÁROS: PAUL – BALDA 3 (2), Morva, SIMOVICS 4, Balázs S. 1, Hanták 1, Kekezovics 2. Csere: Bagi, Pajkó (kapusok), Lazics 2, TEMESVÁRI 2, KORSÓS, Tomic 2, OLÁH G. 7, Vranac 1, István. Edző: Füzesi Ferenc
PLER: TÓTH N. – Bujdosó, LEIMETER 4, Kocsi 1, Bakos Gy. 2, LÓKODI 3, Radjenovics. Csere: Kránitz (kapus), Tóth P. 2, Oláh T. 1, Laurencz, BENMILOUD 3, Bohács, Sinkovits, NAGY SZ. 4, Mikita. Edző: Hutvágner István
Az eredmény alakulása: 9. perc: 3–1. 19. p.: 6–6. 22. p.: 11–11. 28. p.: 9–9. 35. p.: 14–11. 43. p.: 18–14. 48. p.: 19–17 56. p.: 24–19
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 2/0
Füzesi Ferenc:
– Végre sikerült legyőzni hazai pályán a PLER-t, ennek nagyon örülök, de csak a győzelemnek, a játék minőségével nem vagyok megelégedve. Fontos két pontot szereztünk, az ötgólos sikerünk reális.
Hutvágner István: – A második félidőre elfogytunk, megérdemelten nyert a Balmazújváros. Húsz dobott góllal idegenben sem lehet meccset nyerni!FÉRFI KÉZILABDA NB I