Férfi kézi NB I: Orosházán is elbukott a sereghajtó

2013.12.15. 20:15
A férfi kézilabda NB I 16. fordulójának záró mérkőzésén a sereghajtó Mezőkövesd megszorítani sem tudta idegenben az Orosházát, amely tizenegy góllal nyert.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
16. FRODULÓ
OROSHÁZA-LINAMAR–MEZŐKÖVESDI KC 35–24
(19–10)
Orosháza, 800 néző. V: Bacs, Bán
OROSHÁZA: IVANISEVICS – Balda 4 (1), Bali 2, BENMILOUD 6, BUDAY 5 (4), Milovics 2, NÉMETH 8. Csere: Herjeczki (kapus), Raffai 1, Berta 1, MORVA 3, Marics 2, Cifra 1. Edző: Vladan Jordovics
MEZŐKÖVESD: Kiss O. – Benis 4, DJUKICS 4, Trivkovics, Szűcs, DOBÓ 6, Szepesi 4. Csere: Kovács J. (kapus), Grünfelder 3 (1), Gyuris, Kleis, Kurbely 1, Bakos, Kovács P., MOLNÁR 1. Edző: Avar György
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–1. 13. p.: 8–5. 22. p.: 14–7. 28. p.: 18–10. 39. p.: 24–11. 46. p.: 27–16. 55. p.: 33–20
Kiállítások: 12, ill. 14 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 3/2
Vladan Jordovics:
– Nagyon fontos volt ez a mérkőzés számunkra, nagyon örülök, hogy sikerült győzelemmel zárnunk az évet.
Avar György: – Az első félidőben eldőlt a mérkőzés. Az Orosháza jó ritmusban kézilabdázott. FÉRFI KÉZILABDA NB I