Férfi kézi NB I: nyert a PLER, és elmozdult az utolsó helyről

2015.05.08. 19:39
A férfi kézilabda NB I-ben a 7–12. helyért folyó rájátszás kilencedik fordulójában a PLER Budapest hazai pályán 26–25-re megverte a Balmazújvárost, ezzel elmozdult az utolsó helyről, és életben tartotta bennmaradási reményeit.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
A 7–12. HELYÉRT, 9. FORDULÓ

PLER Budapest–Kőnig-Trade Balmazújváros 26–25 (16–14)
Pestszentlőrinc, 400 néző. V: Andorka, Hucker
PLER:
Kránitz – Gyene 1, LEIMETER 7, J. Mikita 3, Kocsi 1, Kemény 1, Auth 1. Csere: Babaszafari, VÁCZI (kapusok), BAK 6 (4), LAURENCZ 3 (1), Rédai, Tóth P. 1, Mikita M. 2. Edző: Hutvágner István
BALMAZÚJVÁROS: Knezevics – Dioris 1, DZONO 6, Mekaru 2 (1), István 2, BALI 6, Csuruvija 3. Csere: PAJKÓ (kapus), Balázs 2, Hajdú 1, Temesvári, Korsós, Kovacech 2, Dolic. Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása. 7. perc: 5–3. 12. p.: 9–5. 19. p.: 13–8. 25. p.: 14–12. 35. p.: 19–15. 44. p.: 20–21. 50. p.: 22–23
Kiállítások:
6, ill. 2 perc
Hétméteresek:
5/5, ill. 2/1
Hutvágner István: –
Továbbra is él a remény, egy győzelemre vagyunk a bennmaradástól. Nagy küzdelemben, megérdemelten nyertünk.
Füzesi Ferenc: – A második félidő közepére visszajöttünk a meccsbe, de a végjátékra szétesett a védekezésünk, és ez a vesztünket okozta.FÉRFI KÉZILABDA NB I