Férfi kézi NB I: nincs már nyeretlen – a Gyöngyös bánja

2016.10.22. 19:59
Utolsóként a Komló is megszerezte első győzelmét a férfi kézilabda NB I 2016–2017-es szezonjában – a Gyöngyös ellen, 20–19-re nyert.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
7. FORDULÓ

7. FORDULÓ

EGER SBS ESZTERHÁZY–BALATONFÜREDI KSE 25–21 (13–11)
Eger, 880
néző. V: Nagy F., Túróczy J.
EGER:
STOCHL – VANCSICS 4, RADOJEVICS 3 (1), BAJORHEGYI 1, KISS G., Petro 2, ANTL 7 (2). Csere: Repóth (kapus), SZABÓ P. 6, Dobó 1, Dutra, Kocsis Cs., Padla 1 (1), Szűcs. Edző: Tóth Edmond
BALATONFÜRED: FAZEKAS – Gábori 1, KASPAREK 7, Győri M. 6 (3), Debreczeni 1, Szemjonov 1, Varsandán 2 (2). Csere: Rózsavölgyi (kapus), Petrovszki 1, Kemény 1, Németh B., Ivanovics 1, Kancel, Gerdán. Edző: Csoknyai István
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–1. 12. p.: 5–4. 18. p.: 6–7. 24. p.: 10–9. 36. p.: 14–14. 42. p.: 17–14. 48. p.: 21–15. 54. p.: 22–17
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 5/5
Tóth Edmond:
– Jókor találkoztunk a fürediekkel, de hozzáteszem, nagyon keményen dolgoztak a játékosaim a héten, szinte izzott a levegő. A BKSE-t legyőzni mindig nagy fegyvertény, nagy dicsőség ez a számunkra.
Csoknyai István: – Jól felkészült belőlünk az Eger, s rendkívül motiváltak voltak. Zdolik Bence kiválásával nagyon egyoldalú a csapatunk. Rendkívül sokat hibáztunk, teljesen megérdemelten nyertek a hazaiak.

SPORT36 KOMLÓ–B. BRAUN GYÖNGYÖS 20–19 (12–17)
Komló, 900
néző. V: Herczegh, Südi
KOMLÓ:
GRANIC – GEBHARDT 3 (1), JERKOVIC 6, SZÖGI 1, TRKULJA 3, Kékesi, Markovics 4 (3). Csere: Selymes (kapus), Marcsek, Obradovic 1, Szöllősi Bence 1, Nagy Z., Bujtár 1 (1), Pethő. Edző: Killinger Bálint
GYÖNGYÖS: HUDÁK – Országh, Oliveira 1, HEGEDŰS M. 4, Mikita, Juhász K. 1, Kovacsics 1. Csere: IVANISEVICS (kapus), Lele 4 (1), DURIS 3, Rasics, Mester, Reznicek 1, Németh T. 3 (2), Urbán 1. Edző: Debre Viktor
Az eredmény alakulása. 8. perc: 1–3. 14. p.: 7–4. 22. p.: 10–5. 41. p.: 15–13. 53. p.: 18–18
Kiállítások: 4, ill. 10 perc
Hétméteresek: 8/5, ill. 4/3
Killinger Bálint:
– Ma újra remek hangulatban kézilabdázhattunk, az 1. félidőben jól is játszottunk, a másodikban már kevésbé, de mindent megtettünk szezonbeli első győzelmünkért.
Debre Viktor: – Rendkívül kiélezett mérkőzésen egy góllal nyert a Komló.

CYEB BUDAKALÁSZ–BALMAZÚJVÁROSI KK 31–23 (16–9)
Budakalász, 200
néző. V: Hargitai, Markó
BUDAKALÁSZ:
TAMÁSI – Tóth Á. 5, Szemikov 4, Sutka 1, MAZÁK 2, KONCZ 4, BOHÁCS 5. Csere: Váczi (kapus), Halász, CZINA 1, Holdas, Józsa M., RÉDAI 4, Völler 2, Parrondo 3 (3). Edző: Horváth Attila.
BALMAZÚJVÁROS: Paul – Tomics 1, Balázs 2, Szimovics, Vranac, Katzirz, KEKEZOVICS 10 (3). Csere: Bagi, Pajkó 1 (kapusok), Korsós, Deli, BALI 4, Vahnovics 1, Hanták 3, István 1. Edző: Füzesi Ferenc
Az eredmény alakulása. 10. perc: 6–0. 16. p.: 9–2. 26. p.: 11–8. 35. p.: 20–10. 43. p.: 25–17. 54. p.: 30–20
Kiállítások: 12, ill. 10 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3