Férfi kézi NB I: nagy csatában nyert Mezőkövesden a Komló

2018.11.25. 20:02
A Komló kiélezett csata végén egy góllal győzött a Mezőkövesd otthonában a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
MEZŐKÖVESDI KC–SPORT 36-KOMLÓ 27–28 (13–17)
Mezőkövesd,
500 néző. V: Bócz, Wiedemann
MEZŐKÖVESD: PÁSZTOR I. – Jancsó 1 (1), Stankovic 4, Horváth L. 1, Jóga 2, Kovács B. 4, Menyhárt 3. Csere: Győri (kapus), F. Krivokapics, KOVÁCS P. 5 (2), Rodics 4 (1), Zelei 1, Martins 2, Szabó D., Dávid M. Edző: Buday Dániel
KOMLÓ: SZABÓ M. – Gebhardt 1, Obradovic 1, Grünfelder 1, Katzirz, JERKOVIC 8, MARKOVICS 10 (2). Csere: Djurdjevics (kapus), Manojlovics, Balázs 2, Marcsek, Szunajko 3, Matic, Wéber, Szkokán 2. Edző: Kilvinger Bálint
A eredmény alakulása. 6. perc: 3–3. 15. p.: 6–8. 25. p.: 8–15. 28. p.: 11–16. 36. p.: 17–18. 47. p.: 22–21. 57. p.: 26–27
Kiállítások: 10, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/4, ill. 2/2
Buday Dániel:
– Rosszul kezdtünk, de aztán rendeztük a sorainkat a szünet előtt. A folytatásban nagyot küzdöttünk, és a magunk javára dönthettük volna el a meccset.
Kilvinger Bálint: – Küzdelmes mérkőzés volt. A végjátékban nekünk több szerencsénk volt, és ez döntött. A végén minden erőnket mozgósítottuk, tartása is volt a csapatnak, ezért különösen értékes a két pont.FÉRFI KÉZILABDA NB I