Férfi kézi NB I: hattal nyert a Balmazújváros

2015.11.26. 19:56
A Balmazújváros 31–25-re nyert a Cegléd ellen a férfi kézilabda NB I csütörtöki játéknapján.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
KŐNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROSI KK–CEGLÉDI KKSE 31–25 (14–12)
Balmazújváros,
700 néző. V: Dobrovits, Tájok
Balmazújváros: PAUL – Balda 1, KORSÓS 2, Simovics 1, Balázs S. 1, LAZICS 3, Kekezovics. Csere: Bagi (kapus), TEMESVÁRI 4, TOMIC 2, Oláh G. 1, Morva, VRANAC 4, HANTÁK 7 (3), Horváth D., ISTVÁN 5. Edző: Füzesi Ferenc
Cegléd: BŐSZ – Országh, PERISICS 7 (1), ANDJELICS 7 (3), Tóth N. 1, Lepsényi 3, Hódi 1. Csere: Abramovics, Mojsilov (kapusok), Karanovics, Lászlai, KUN 4, Sipeki, Borsos 1, Megyeri, Grbovics 1. Edző: Kökény István
Az eredmény alakulása. 4. perc: 1–1. 6. p.: 4–1. 14. p.: 6-6. 19. p.: 7–9. 23. p.: 10–10. 36. p.: 18–14. 42. p.: 21–14. 48. p.: 24–18. 59. p.: 29–23
Kiállítások: 14, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 4/4
Füzesi Ferenc:
– Néha hullámzó játékkal, hibákkal, néha pedig gyors, magabiztos, jó játékkal vittük végig a mérkőzést! A kézilabda egy olyan sport, melyben lehetnek hibák, de elégedett vagyok a játékosaimmal, örülök a győzelemnek!
Kökény István: – Az első félidőben még tudtuk tartani a lépést a Balmazújvárossal! A második félidő első harmadában ellépett az ellenfelünk, már hét góllal is vezettek, majd volt idő, mikor vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, de ebben az időben pedig hibáztunk, és így kicsúszott a mérkőzés a kezünkből teljesen!FÉRFI KÉZILABDA NB I

1. Grundfos Tatabánya KC 15 12 2 1 400–328 +72 26
2. Pick Szeged 14 13 1 457–348 +109 26
3. Balatonfüredi KSE 14 9 1 4 379–319 +60 19
4. Csurgói KK 14 8 1 5 357–344 +13 17
5. Váci KSE 14 7 2 5 385–393 –8 16
6. Komló 14 6 1 7 343–376 –33 13
7. Ceglédi KKSE 15 5 3 7 387–403 –16 13
8. Balmazújváros KK 14 6 1 7 340–344 –4 13