Férfi kézi NB I: győzelemmel fejezte be az idényt az Eger

MTI MTIMTI MTI
2019.05.17. 20:32
A DVTK-Eger házigazdaként hét góllal legyőzte a Komlót a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
DVTK-EGER–SPORT36-KOMLÓ 36–29 (20–17)
Eger, 600
néző. V: Bíró Á., Kiss O.
EGER: Lorger – LEZÁK 4 (1), RÉDEI 6, HEGEDÜS M. 6, KISS G., BERNATONIS 4, SZEPESI I. 6. Csere: REPÓTH (kapus), Takács B. 3 (1), Füzi 3, Bajorhegyi, SCHMID 2, Vaskó 2. Edző: Tóth Edmond
KOMLÓ: Djurdjevics – Szkokán 3, OBRADOVIC 5, F. Szunajko 4, Grünfelder 1, Jerkovic 3, Markovics 5 (2). Csere: Selymes, Szabó M. (kapusok), Petricsevics 4, Katzirz D,, Balázs S., Manojlovics 1, Gajdos, Gebhardt 2, Wéber 1. Edző: Kilvinger Bálint
Az eredmény alakulása. 6. perc: 6–4. 12. p.: 9–9. 18. p.: 14–10. 24. p.: 17–12. 36. p.: 23–18. 42. p.: 26–22. 48. p.: 30–23. 54. p.: 33–24
Kiállítások: 2, ill. 8 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 2/2
Tóth Edmond:
– Ezúttal is nagyon sokat segített a közönségünk. Igyekeztünk úgy befejezni a bajnokságot, hogy a nehézségek ellenére szép élménnyel engedjük el a távozókat. Élveztük a játékot.
Kilvinger Bálint: – Fájó kimondani, de az Eger jobban akarta a győzelmet. Nem voltunk elég koncentráltak, s ezt kihasználták. Ahogy egész tavasszal, úgy ezúttal sem ment a játék. FÉRFI KÉZILABDA NB I