Férfi kézi NB I: ezúttal Cegléden nyert a címvédő Veszprém

MTI MTIMTI MTI
2016.08.27. 20:11
A címvédő Telekom Veszprém negyedik mérkőzését is megnyerte a férfi kézilabda NB I új szezonjában, ezúttal Cegléden győzött. A veszprémiek nemzetközi kötelezettségeik miatt hozták előre több összecsapásukat.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
4. FORDULÓ (előrehozott mérkőzés)
CEGLÉDI KKSE– TELEKOM VESZPRÉM 24–40 (12–21)
Cegléd, 900
néző. V: Bíró Á., Kiss O.
CEGLÉD: Pallag – LÁSZLAI 3, Andjelics 2, Grbovics 3, Bíró B. 1, I. Perisics 8 (4), Gidai 1. Csere: BŐSZ, Mojszilov (kapusok), Tóth N., Borsos 1, Lepsényi 3, Szabó B. 2, Megyeri, Hódi, Fiar. Edző: Nagy Károly
VESZPRÉM: MIKLER – Ugalde 4, Terzic 2, Schuch, NAGY L. 4, Gulyás P. 4, Lékai 4. Csere: Sulic 3, M. Ilics 3 (1), ANCSIN 4, GASPER MARGUC 6 (1), Iváncsik G. 4, Chema Rodríguez 2. Edző: Xavier Sabaté
Az eredmény alakulása. 4. perc: 2–3. 10. p.: 5–7. 16. p.: 8–12. 21. p.: 9–15. 39. p.: 16–26. 48. p.: 21–32
Kiállítások: 4, ill. 2 perc
Hétméteresek: 4/4, ill. 2/2
Nagy Károly:
– Megpróbáltunk tisztességgel helytállni, de védekezésben nem tudtuk megtartani a Veszprémet. Szétszedték a nyitott falunkat, így kényszerítve a hatos falra minket. Egy-két sérülés után már inkább a fiataloknak adtam lehetőséget.
Xavier Sabaté: – Világos, hogy jobban játszottunk, mert nagyobb klub vagyunk, de tisztelünk mindenkit. A Cegléd jó csapat, jó az edzőjük és jól is játszanak, sok sikert kívánok nekik a szezonhoz. Elismerésem a játékosainknak, mert minden meccsen száz százalékig odateszik magukat. Köszönöm a munkájukat és az edzéshez való hozzáállásukatFÉRFI KÉZILABDA NB I