Férfi kézi NB I: döntetlen lett a Balmaz–Mezőkövesd

2016.03.04. 20:18
A Mezőkövesd 24–24-es döntetlent játszott Balmazújvárosban a férfi kézilabda NB I 23. fordulójának pénteki találkozóján.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
23. FORDULÓ

KŐNIG-TRADE BALMAZÚJVÁROS–MEZŐKÖVESD 24–24 (13–10)
Balmazújváros, 800 néző. V: Herczeg, Südi
BALMAZÚJVÁROS: PAUL – Balda 1, István 2, BALÁZS 1, VRANAC 4, Pérez 1, Kekezovics 1. Csere: Bagi, Pajkó (kapusok), LAZICS 4, TEMESVÁRI 4, Tomic, Korsós, OLÁH G. 6 (1), Morva, Horváth D. Edző: Füzesi Ferenc
MEZŐKÖVESD: BALOGH – Benis, GRIGORIEV 6, TRIVKOVICS 3, Hajdu, Radnic, SZEPESI 3. Csere: Holló (kapus), Grünfelder 1, ANTAL SZ. 2, Füstös 1, Kiss R. 2, MEKARU 4 (2), Molnár F. 1, Nyitrai, Bozoljac 1. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 4. perc: 0–2. 8. p.: 1–4. 16. p.: 5–5. 20. p.: 7–5. 27. p.: 10–10. 35. p.:14–13. 43. p.: 18–15. 51. p.: 19–19. 58. p.: 22–22
Kiállítások: 8, ill. 10 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 3/2
Füzesi Ferenc:
– Nagyon változatos csata, mindvégig kiélezett küzdelem jellemezte a találkozót, melyen úgy gondolom, hogy nyertünk egy pontot!
Skaliczki László: – Gratulálok a csapatomnak – bár Paullal nem bírtunk –, mert jól dolgoztunk, végig jól küzdöttünk! Az igazságos döntetlen kulcsa is a hazai csapat kapusa volt! FÉRFI KÉZILABDA NB I