Férfi kézi NB I: biztosan nyert a Szeged Balmazújvárosban

2016.11.22. 19:50
A Mol-Pick Szeged 33–24-re győzött Balmazújvárosban a K&H férfi kézilabdaliga 11. fordulójában.

A Szegedben nem lépett pályára Bóka Bendegúz, Bodó Richárd és Alen Blazevic, de nélkülük is simán nyert a Tisza-parti együttes.

K&H FÉRFI KÉZILABDALIGA
11. FORDULÓ
BALMAZÚJVÁROSI KK–MOL-PICK SZEGED 24–33 (13–19)
Balmazújváros,
800 néző. V: Bán, Szloska
BALMAZÚJVÁROS: PAUL – Tomics, SZTOJANOVICS 6, HANTÁK 5, István 2, Vranac 1, KEKEZOVICS 4 (1). Csere: Pajkó (kapus), Katzirz, Balázs S., Vujovics 2, Bali 1, Vahnovics 3, Temesvári, Teleki. Edző: Füzesi Ferenc
SZEGED: SIERRA – SOSTARIC 8 (2), Buntic, BÁNHIDI 2, KÄLLMAN 4, GONCALVES 3, Skube. Csere: Gorbok 2, Balogh Zs. 2 (1), P. Rodríguez 2, GABER 6, Zubai 1, Obranovic 2, Fekete B., Szunajko 1. Edző: Carlos Pastor
Az eredmény alakulása. 5. perc: 0–4. 12. p.: 3–8. 24. p.: 9–17. 41. p.: 16–24. 48. p.: 18–28. 52.p.: 20–32
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 4/3
MESTERMÉRLEG:
Füzesi Ferenc
: – Egy jó mérkőzést játszhattunk, melyen minden tőlünk telhetőt megtettünk az esélyesebb Szeged ellen. Próbáltuk beépíteni az új játékosainkat, jó úton haladunk, sikerült kevés hibával lehoznunk a találkozót.
Carlos Pastor: – Nagyon komolyan vettük ezt a mérkőzést. Jól kezdtünk, már az első félidőben el tudtuk dönteni a két pont sorsát. Örülök, hogy a fiatalokat is tudtam játszatni!

1. Telekom Veszprém 16 15 1 501–358 +143 30
2. Mol-Pick Szeged 11 11 361–242 +119 22
3. Grundfos Tatabánya KC 10 8 2 262–235 +27 16
4. Csurgói KK 9 6 1 2 243–212 +31 13
5. Balatonfüredi KSE 11 5 1 5 285–270 +15 11
6. CYEB Budakalász 10 5 5 240–255 –15 10
7. B.Braun Gyöngyös 9 4 1 4 217–232 –15 9
8. Sport36-Komló 12 3 2 7 277–327 –50 8