Férfi kézi NB I: az újonc nyolc góllal legyőzte otthon a Pécset

2013.03.03. 19:57
A férfi kézilabda NB I 21. fordulójában az újonc Vác hazai pályán 32–24-re legyőzte a Pécset.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
21. FORDULÓ
VÁCI KSE–PÉCSI VSE 32–24
(17–10)
Vác, 400 néző. Vezette: Dobrovits, Tájok
VÁC: NAGY L. – GÁBORI 7 (5), Korsós 2, Bajorhegyi 2, Tyiskov 1, Pál 3, CSÁSZÁR F. 7. Csere: Vitáris (kapus), Rosta I., Kökény 3, SIMÁNYI 5, Szabó T., Szikra 2, Csík, Székely. Játékos-edző: Rosta István
PÉCS: Nikolics – Papp M. 3, KURBELY 4, SZÖLLŐSI B. 6, Grünfelder 2 (1), Hajdu G. 1, Szepesi 3. Csere: Bősz (kapus), Lévay, Szögi, Szomor, Szakcsi 1, Bujtár 1, Hajdu T. 2 (2), Sebestyén 1. Edző: Koleszár György
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–3. 12. p.: 6–6. 20. p.: 10–6. 26. p.: 13–8. 37. p.: 20–12. 50. p.: 26–20
Kiállítások: 6, ill. 2 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 4/3
Rosta István: – Jó újra érezni a győzelem ízét. Remélem, ezzel kijöttünk a gödörből.
Koleszár György: – Megérdemelt győzelmet aratott a váci együttes. FÉRFI KÉZILABDA NB I