Férfi kézi NB I: az Orosháza visszavágott a PLER-nek

2014.03.21. 19:43
Az Orosháza 28–26-ra nyert otthon a PLER ellen a férfi kézilabda NB I alsóházi rájátszásának első fordulójában.

Az alapszakasz utolsó fordulójában a PLER 32–28-ra nyert hazai pályán az Orosháza ellen, most azonban a Békés megyei csapat védekezése sokkal jobban működött, ez pedig győzelmet eredményezett számára.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS A 7–12. HELYÉRT
OROSHÁZI FKSE-LINAMAR–PLER-BUDAPEST 28–26 (13–8)
Orosháza, 700
néző. V: Horváth, Marton
OROSHÁZA: Ivanisevics – Balda, Milovics 2, BUDAY 10 (5), MAZICS 4, CIFRA 5, Németh L. 3. Csere: Herjeczki (kapus), Morva 1, Benmiloud 2, Bali 1, Berta, Raffai, Knezevics, Marics. Edző: Vladan Jordovics
PLER: Szabó T. – Rév, Marczinkó 2, MIKITA J. 6 (1), BAKOS 4, Muszavi 1, Németh T. Csere: Kránitz, Perger (kapusok), Lókodi 2, Mikita M., Varga L. 1, Nagy B. 3 (1), Vancsics 3 (3), Leimeter 4. Edző: Hutvágner István
Az eredmény alakulása. 3. perc: 2–0. 12. p.: 6–6. 16. p.: 9–6. 28. p.: 12–7. 34. p.: 14–11. 38. p.: 16–14. 44. p.: 19–17. 53. p.: 24–20. 57. p.: 26–24.
Kiállítások: 14, ill. 10 perc
Hétméteresek: 6/5, ill. 7/5
Vladan Jordovics:
– A rájátszással új verseny kezdődött, ahol hasonló képességű csapatok küzdenek meg egymással. A győzelmet a csapatjátéknak és annak köszönhetjük, hogy végig nyugodtak maradtunk.
Hutvágner István: – Az Orosháza nagy csatában tartotta otthon a két pontot. Az első félidőben bátortalanul játszottunk.