Férfi kézi: az FTC a Tatabányával kezdi a felkészülést

D. Á.D. Á.
Vágólapra másolva!
2020.05.28. 16:11
null
Az FTC elkezdi a felkészülést (Fotó: fradi.hu)
Összeállt a férfi kézilabda NB I-ben szereplő FTC-HungaroControl felkészülési programja: a zöld-fehérek öt felkészülési mérkőzést játszanak – írja a fradi.hu.

 

„A közel egy hónapos pihenő után június 15-én kezdődnek az edzések, ám az első három hétben még nem kerül elő a labda, csak kondi és futás szerepel a programban” – olvasható a Ferencváros hivatalos honlapján.

Az FTC öt felkészülési mérkőzést játszik, mindet pénteken, a pontos kezdési időpontról azonban még nincs információ. Egyelőre az biztos, hogy július 31-én a Tatabányával játszanak a zöld-fehérek. Augusztus 7-én a Komló, egy héttel később a Dabas, 21-én a Mezőkövesd, 28-án a Balatonfüred lesz a Ferencváros ellenfele.

A Magyar Kézilabda-szövetség (MKSZ) a hivatalos honlapján számolt be róla, hogy a férfiaknál és a nőknél is szeptember 6-án rajtol a 2020–2021-es bajnoki idény.

Legfrissebb hírek

Ha így folytatja a Ferencváros az Európa-ligában, bőven tízmillió euró fölé kerülhet a pénzdíja

Európa-liga
14 perce

A komlói Menyhárt Máté sohasem adja fel, bármi is történik

Kézilabda
20 órája

„Gyerekes hibákból gólokat kapni...” – nem kímélték a Ludogorecet a bolgár lapok

Európa-liga
22 órája

Robbie Keane: Nem foglalkozom a pletykákkal, jól érzem magam a Ferencvárosnál

Európa-liga
2025.11.06. 23:50

Tóth Alex: Minden a terv szerint alakult

Európa-liga
2025.11.06. 23:27

Karnyújtásnyira a továbbjutás: a Ferencváros zsinórban harmadik El-mérkőzését is megnyerte

Európa-liga
2025.11.06. 22:54

Ezekkel a gólokkal győzte le a Ferencváros a Ludogorecet – videók

Európa-liga
2025.11.06. 22:04

Varga Barnabás és Tóth Alex nélkül kezd az FTC a Ludogorec ellen

Európa-liga
2025.11.06. 19:54
Ezek is érdekelhetik