Férfi kézi NB I: a Veszprém negyedóra alatt elintézte

2016.03.28. 19:13
Az MVM Veszprém 33–24-re győzött a több kulcsemberét nélkülöző Balatonfüred vendégeként a férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásában.

A szombaton még BL-nyolcaddöntőt játszó Veszprém már az első negyedóra után 11–4-re vezetett, a különbség ezután már nem nagyon változott.BL-nyolcaddöntőt játszó Veszprém már az első negyedóra után 11–4-re vezetett, a különbség ezután már nem nagyon változott.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
RÁJÁTSZÁS, FELSŐHÁZ

BALATONFÜREDI KSE–MVM VESZPRÉM 24–33 (11–18)
Balatonfüred, 1000
néző. V: Horváth P., Marton
BALATONFÜRED: Rózsavölgyi – Gyene 2, Kasparek 2, BÁNHIDI 3, Ligetvári 1, Gerdán, BÓKA 4. Csere: Fazekas (kapus), Németh B., GYŐRI 5 (2), Törteli 1, Szilágyi 1, SZÖLLŐSI B. 4 (1), Gábori 1, Petrovszki. Edző: Csoknyai István
VESZPRÉM: MIKLER – GULYÁS 5, NAGY L. 4, Lékai 1, SULIC 4, Ilics 4 (1), Iváncsik G. 2. Csere: Alilovic (kapus), Schuch, Guardiola, Pálmarsson 1, NILSSON 6, Ugalde 2, Marguc 2, Rodriguez 2, Terzic. Edző: Xavier Sabaté
Az eredmény alakulása. 5. perc: 3–4. 13. p.: 3–10. 19. p.: 6–12. 26. p.: 10–15. 37. p.: 12–22. 46. p.: 17–25. 52. p.: 21–28. 57. p.: 23–31
Kiállítások: 6, ill. 4 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 1/1
Csoknyai István:
– Összességében dicséretet érdemel sérülésektől tizedelt, fiatal csapatom. Jobb ziccerkihasználással akár szorosabb is lehetett volna az eredmény, bár a Veszprém annyit adott ki magából, amennyi a biztos sikerhez kellett.
Xavier Sabaté: – Az első félidőben nagyon jól játszottunk, Mikler nagyszerűen védett. Szünet után jó volt a fiatal Füred, de így is biztosan győztünk.