Férfi kézi NB I: a Tatabányától is kikapott az Orosháza

2015.03.21. 20:31
A férfi kézilabda NB I felsőházi rájátszásának negyedik fordulójában a Tatabánya 25–23-ra legyőzte idegenben az Orosházát, amely így továbbra is nyeretlen.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
AZ 1–6. HELYÉRT, 4. FORDULÓ

OROSHÁZI FKSE LINAMAR–GRUNDFOS TATABÁNYA KC 23–25 (11–14)
Orosháza
, 600 néző. V: Andorka, Szloska
OROSHÁZA: Herjeczki, Benis 1, Németh G., Knezevics 5 (2), MAZICS 3, Stranigg J. 1, Németh L. 4. Csere: MIKLÓS (kapus), Berta, Milovics 1, Benmiloud 1, Cemas, Buday 5 (1), Szeitl, Pásztor M., TÁRKÁNYI 2. Edző: Vladan Jordovics
TATABÁNYA: PAUL, HARSÁNYI G. 5 (4), Dénes, Katzirz 2, Díaz, Mazák 1, Törő 2. Csere: Boros (kapus), BODÓ 10, Juhász, Pásztor Á. 1, Muszavi 1, Boskovics 3. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása. 4. perc: 3–1. 10. p.: 3–6. 14. p.: 6–7. 22. p.: 9–10. 26. p.: 10–13. 37. p.: 11–17. 43. p.: 13–20. 50. p.: 18–22. 53. p.: 21–23. 59. p.: 23–24
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 6/3, ill. 5/4
Vladan Jordovics: – Többen betegek, sérültek voltak a héten. Jobb, rutinosabb csapat a Tatabánya, de a végén így is maradt esélyünk, sajnos nagyszerű közönségünk előtt hiába játszottunk harcosan, nem volt erőnk az egyenlítéshez.
Vladan Matics: – Az első félidőben és a második felvonás első felében is jól kézilabdáztunk, de túl korán hittük el, hogy vége a mérkőzésnek. A hazaiak fiatal kapusa megfogott néhány ziccert, így szoros lett a vége.