Férfi kézi NB I: a Szeged könnyen nyert Balatonfüreden

2013.03.06. 19:30
A Pick Szeged 36–23-ra nyert a Balatonfüred vendégeként a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
18. FORDULÓ
BALATONFÜREDI KSE–PICK SZEGED 23–36 (12–18)

Balatonfüred, 500 néző. V: Baranyi, Szloska
BALATONFÜRED: Szathmári – Lelkes 2, Grigorjev 4 (1), Prio, Kovács Gy. 2, ZDOLIK 10 (4), Pásztor 1. Cs: Szabó T. (kapus), Nagy D., Gerdán, Németh L., Kis Á., Szöllősi B. 2 (1), Sandrk, Faluvégi 1, Kemény 1. Edző: Sótonyi László
SZEGED: MIKLER – Prodanovics 1, Zubai Sz., Czina 1, Blazevic 3, Pribanic 3, Vadkerti A. 3. Cs: Tatai (kapus), Budai D. 1, Kekezovics 2, Nagy N., LARHOLM 8 (6) , BALOGH ZS. 7, SULC 5, Laszica, Ancsin 2. Edző: Skaliczki László
Az eredmény alakulása. 9. perc: 1–6. 18. p.: 5–12. 21. p.: 8–12. 29. p.: 11–18. 41. p.: 13–23. 51. p.: 17–31
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 7/6, ill. 6/6
Sótonyi László: – A Szeged érvényesítette a papírformát, ezúttal esélyünk sem volt meglepetést szerezni.
Skaliczki László: – Az első félidőben jól beleálltunk a mérkőzésbe, és még ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk. FÉRFI KÉZILABDA NB I