Férfi kézi NB I: a Szeged 23 góllal győzte le az újoncot

2012.12.13. 19:59
A Pick Szeged 43–20-ra legyőzte az újonc Vácot a férfi kézilabda NB I 15. fordulójának csütörtök esti mérkőzésén.
FÉRFI KÉZILABDA NB I
15. FORDULÓ
PICK SZEGED–VÁCI KSE 43–20 (18–8)
Szeged, 600 néző. V: Hargitai, Markó
SZEGED: TATAI – Prodanovics 2, ANCSIN 5, Larholm 3 (1), PRIBANIC 6, Sulc 1, Vadkerti. Cs: Tóth M. (kapus), Blazevic 4, BALOGH ZS. 8, Nagy N. 3, Buday 3, KEKEZOVICS 7, Hegedűs 1. Edző: Skaliczki László
VÁC: Vitáris – Gábori 3 (1), Bajorhegyi 2, Tyiskov, Korsós 1, Nikolicza 2, CSÁSZÁR F. 3. Cs: Nagy L. (kapus), Kökény, PÁL G. 4, Szabó T. 2, Simányi 1, Munkácsi 1 (1), Szikra 1. Edző: Rosta István
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0–3. 9. p.: 6–3. 17. p.: 10–6. 26. p.: 15–7. 35. p.: 22–9. 47. p.: 27–12. 55. p.: 39–19
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 5/2
Skaliczki László: – Dicséret illeti játékosaimat, akik a szerdai, szintén Vác elleni kupamérkőzés másnapján is teljes erővel küzdöttek.
Rosta István: – Öt nap alatt a Veszprémmel és két alkalommal a Szegeddel mérkőztünk. A harmadik „Bajnokok Ligája-mérkőzésre” elfogyott az erőnk.