Férfi kézi NB I: mi lett volna, ha a hetvenkettes is beáll?

2015.10.16. 19:46
A Komló hazai pályán 25–25-re végzett az Egerrel a férfi kézilabda NB I pénteki mérkőzésén. Mindkét csapatnak ez volt az első döntetlenje a mostani bajnokságban.

A Komló a második félidőben négygólos hátrányból kétgólos előnyt harcolt ki, az egriek azonban jó hajrával megmentettek egy pontot. Sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha a vendégek 1972-es születésű, 72-es mezszámú játékos-edzője, Rosta István is pályára lép.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
10. FORDULÓ

SPORT36-KOMLÓ–EGER SBS ESZTERHÁZY 25–25 (12–14)
Komló, 800
néző. V: Dobrovits, Tájok
KOMLÓ: Granics – SANAD 5 (2), MARCSEK 1, Jerkovics 4, Markovics 2, Szöllősi Bence 3, SZÖGI 1. Csere: Selymes (kapus), SZEMIKOV 5, Nahajenka 1, Sebestyén 2, Wéber, Sunajko 1. Edző: Ratko Djurkovics
EGER: RADULESCU – VANCSICS 6, Padla 3, Halász M. 5 (2), KOCSIS CS. 6, Dobó, Iváncsik Á. 3 (1). Csere: Kovács J. (kapus), Kiss G., Bajorhegyi, Takács B. 2, Szabó P. Játékos-edző: Rosta István
Az eredmény alakulása. 7. perc: 2–3. 14. p.: 7–6. 25. p.: 10–10. 37. p.: 14–18. 52. p.: 21–19. 57. p.: 24–22
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 3/2, ill. 4/3
Ratko Djurkovics:
– Kicsit megakadtunk, de a végjátékban kétgólos vezetésnél lett volna esélyünk, ha nem hagyunk ki három-négy ziccert.
Rosta István: – Mi lett volna, ha a hetvenkettes is beáll...

1. Pick Szeged 9 9 297–223 +74 18
2. Csurgói KK 10 7 1 2 259–237 +22 15
3. Grundfos Tatabánya KC 9 6 2 1 243–197 +46 14
4. Balatonfüredi KSE 9 6 1 2 241–201 +40 13
5. Ceglédi KKSE 9 3 3 3 244–245 –1 9
6. Váci KSE 9 3 2 4 241–269 –28 8
7. Orosházi FKSE 9 2 3 4 215–219 –4 7