Férfi kézi NB I: a Gyöngyös egy góllal kikapott Cegléden

2015.10.14. 20:08
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság 10. fordulójában a Cegléd hazai környezetben egy góllal nyert a Gyöngyös ellen.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
10. FORDULÓ

CEGLÉDI KK SE–B.BRAUN GYÖNGYÖS 31–30 (15–14)
Cegléd, 760
néző. V: Andorka, Hucker
CEGLÉD: Bősz – Hódi 2, Borsos T. 1, LEPSÉNYI 8, GRBOVIC 3, PERISIC 7, Országh 2. Cs: Abramovic (kapus), ANDELIC 6 (5), Sipeki, Tóth N. 2, Kun A. Edző: Kökény István
GYÖNGYÖS: HUDÁK – CATALINA 5, Marczinkó 4, Debreczeni, Koller 3, Varsandán 2, NAGY B. 8 (2). Cs: Bali 3, Rédai 3, Sándor Á. 2, Szalafai. Edző: Debre Viktor
Az eredmény alakulása: 6. perc: 3–1. 12. p.: 5–4. 19. p.: 8–6. 24. p.: 9–10. 39. p.: 21–19. 47. p.: 24–23. 53. p.: 29–27. 58. p.: 27–27. 60. p.: 30–30
Kiállítások: 8, ill. 4 perc
Hétméteresek: 5/5, ill 5/2
MESTERMÉRLEG:
Kökény István:
– Két verzióval számoltam. Azzal, hogy simán nyerünk, vagy hogy a végjátékban dől el a mérkőzés. Sajnos az utóbbi jött be, mert sokszor felállt a nagy akarattal küzdő Gyöngyös. Nagyon izgalmassá tettük a végjátékot.
Debre Viktor: – Kiélezett mérkőzésen nyert egy góllal a Cegléd, dicséretet érdemel. A mutatott játék alapján rászolgáltunk volna a döntetlenre, de nem így alakult. Tovább dolgozunk, reméljük, jobbak leszünk.