Férfi kézi NB I: a Csurgó pontot mentett Komlón

2016.09.25. 20:39
A Komló–Csurgó mérkőzés 29–29-es döntetlennel ért véget a férfi kézilabda NB I 3. fordulójában.

A szünetre háromgólos előnnyel vonulhatott a Csurgó, az utolsó húsz percben azonban szinte végig a Komló vezetett. Borut Oslak néhány másodperccel a vége előtt lőtte a Csurgó utolsó, egyenlítő gólját.

FÉRFI KÉZILABDA NB I
3. FORDULÓ
SPORT 346 KOMLÓ–CSURGÓI KK 29–29 (12–15)
Komló, 900
néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki
KOMLÓ: Selymes – GEBHARDT 3, Kékesi 1, Szöllősi B. 1, Trkulja 1, JERKOVIC 8, MARKOVICS 13 (6). Csere: Granic (kapus), Nagy Z., SZÖGI 2, Marcsek, Pazin. Edző: Kilvinger Bálint
CSURGÓ: Bartucz – OSLAK 5, Pordán, Rodrigues, Mikita J., Hadziomerovic, GAZDAG 6 (3). Csere: BALOGH T. (kapus), Csavor 2, Varjú 1, Jerebie, Hanusz 1, Halász 1, Radjenovics 3 (1), ASZTRASAPKIN 7 (1), HORNYÁK 3. Edző: Sótonyi László
Az eredmény alakulása. 7. perc: 3–5. 10. p.: 7–6. 21. p.: 9–9. 36. p.: 15–17. 44. p.: 21–18. 51. p.: 25–22. 59. p.: 28–28
Kiállítások: 14, ill. 16 perc
Hétméteresek: 6/6, ill. 6/5
Kilvinger Bálint:
– Nagyot küzdöttünk, az első félidőben sokat hibáztunk, de a másodikban jobban játszottunk, ebben a remek hangulatban sikerült egy pontot szereznünk.
Sótonyi László: – Örülök is meg nem is, nyertünk is és vesztettünk is egy pontot.

1. Telekom Veszprém 9 9 300–198 +102 18
2. Mol-Pick Szeged 5 5 169–110 +59 10
3. Csurgói KK 4 2 1 1 107–106 +1 5
4. Váci KSE 3 2 1 71–66 +5 4
5. Grundfos Tatabánya KC 4 2 2 102–102 0 4
6. Ceglédi KKSE 3 2 1 75–88 –13 4
7. Balatonfüredi KSE 4 1 3 103–108 –5 2
8. SBS Eger Eszterházy 3 1 2 63–73 –10 2